top of page

Çözüm Ortaklarımız

TEMPO_LOGO.jpg
Tempo Mali Müşavirlik Denetim LTD.ŞTİ.

Bahri Olgun’un yönlendirmesi ve Fehmi Olgun’un önderliğinde kurulan firma SimgeRA'nın çözüm ortağı olarak kuruluşundan bu yana, muhasebe, müşavirlik, denetim, kuruluş, sermaye arttırımı, devir, tasfiye gibi konularda hizmet üretmeye devam etmektedir.

siriuslogo.jpg
Sirius Mali Müşavirlik

 

Baş Denetçimiz Duygu Yılmaz’ın kurucu ve yönetici ortağı olduğu Sirius Mali Müşavirlik, uzun ömürlü işbirlikleri için müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde analiz ederek, en doğru bilgiyi en kısa zamanda üretmek ve uygulamayı hedef olarak belirlemiştir.

Bunun için bilgiye önem vermekte, mevzuat ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve hizmet kalitelerini her geçen gün arttırmaktadır.

www.siriusmuhasebe.com

DBA_LOGO.jpg
dba Bilişim Eğitim Danışmanlık

 

dba Bilişim Ltd. Şti. olarak, Yatırım Danışmanlığı, Sınai Mülki haklar, dış ticaret eğitimleri, finans eğitimi, insan kaynakları eğitimleri ve destek-hibe konularında hizmet vermektedir. Hizmet anlayışı ve politikasını kendisine ilke edinen firma, birçok ulusal ve uluslar arası kuruluşlara danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

www.dbabilisim.com

IMEDI_LOGO.jpg
İmedi Turizm Tanıtım Yayıncılık Dış Ticaret A.Ş.

 

Bahri Olgun’un Hakim Ortağı olduğu firma, gayrimenkul yönetimi, turizm amaçlı gezi ve organizasyonlar, araç kiralama turizm yatırımları ve işletmeciliği konularında faaliyet göstermektedir.

www.imediturizm.com

SIZMARI_LOGO.png
Sizmari Turizm Denizcilik İnşaat Dış Ticaret A.Ş.

 

Denizcilik konusunda faaliyet göstermek amaçlı olmasına rağmen İmedi Turizm’in konularında faaliyette bulunan bir yapıya dönüşmüştür. İzmit, Başiskele, Nüzhetiye Köyü’nde, Alabalık ve Piknik Alanı tesisi kurulmasının fizibilitesini tamamlamış, gerekli izinlerin alınabilmesi halinde dere içinde tesislerini kurarak faaliyetini sürdürecektir.

www.sizmariturizm.com

anader_logo_son.jpg
ANADER - Anadolu Bağımsız Denetçiler Derneği

Anadolu Bağımsız Denetçiler Derneği, 2020 yılında Yeminli Mali Müşavirler ile mesleki tecrübeye sahip, fakülte mezunu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin katılımı ile kurulmuştur. Başkanı Bahri Olgun’dur.

Derneğimizin üye sayısı, kuruluşta Kamu Gözetimi Kurumu’ndan yetki almış 41 bağımsız denetçiden oluşmakta iken bağımsız denetim alanında yetki alan ve Bağımsız Denetim Yönetmeliği Geçici 1. maddesi kapsamında hak sahibi olan YMM ve SMMM’lerin katılımı ile hızla artmaktadır. Dernek, Federasyon kurulması ile ilgili çalışmalarına öncülük etmektedir.

www. anadolubagimsizdenetciler.org

ADYK_LOGO.png
ADYK - Anadolu Yat ve Yelken Kulübü Derneği

Anadolu Denizcilik Yat ve Yelken Kulübü 2009 yılında Bahri Olgun başkanlığında kurulmuş olup başkanlığı halen yürütmektedir. Denizcilerin, çevrecilerin, yatçı ve yelkencilerin üyesi olduğu kulübün 120’den fazla üyesi bulunmaktadır.

 

www.adyk.org

bottom of page